BIESZCZADY – LWÓW / 4 DNIOWA

BIESZCZADY – LWÓW

1 DZIEŃ

godz. 7:00 podstawienie autokaru (z miejsca wskazanego przez zamawiającego), godz. 7.30 wyjazd do Ustrzyk Dolnych, w trakcie przejazdu – ok. godz. 14:00 – obiad, dalsza jazda do Ustrzyk Dolnych, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2 DZIEŃ  

godz. 7:30 śniadanie, wyjazd do Lwowa – spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta m.in. Metropolia Łyczakowska, Cmentarz Orląt Lwowskich, Panorama z Wysokiego Zamku, o 15:00 czas wolny, 17:00 wyjazd z Lwowa do Ustrzyk Dolnych. Przyjazd do Ustrzyk Dolnych około godz. 20:00, kolacja, nocleg.

3 DZIEŃ

godz. 8:00 śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę (Duża Pętla Bieszczadzka), wejście na Połoninę Wetlińską, przejazd kolejką wąskotorową, zwiedzanie wodospadu na potoku Hylaty. Powrót do Ustrzyk Dolnych, kolacja integracyjna, nocleg.

4 DZIEŃ  

godz. 8:00 śniadanie, wyjazd do Soliny, zwiedzanie zapory wodnej, przejazd do Łańcuta, zwiedzanie Zamku i Powozowni, dalsza jazda do miejsca wyjazdu, w trakcie przejazdu obiad, przyjazd do miejsca, z którego nastąpi wyjazd w godzinach wieczornych.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY:

Oczywiście można skorzystać z telefonu 89 525 14 18, wysłać zapytanie za pomocą emaila: lub skorzystać z innych metod kontaktu.