Mega Park Kansas City

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 6.00. Przejazd do Mega Parku – w Rudniku k / Grudziądza

Program pobytu: ok. 5-6 godzin./DO UZGODNIENIA/

 

Zwiedzanie ZOO Lekcja przyrody na żywo. Zapewniamy bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Zobaczycie na żywo wiele gatunków ssaków, ptactwo dzikie i domowe, nakarmicie kozy, poznacie obyczaje wielbłąda i emu itp.

Safari Tu zobaczyć możecie repliki dziko żyjących zwierząt w naturalnych rozmiarach. Tylko tu zobaczycie tygrysa, słonia czy hipopotama nie oddzielonych kratą klatki.

Dinozaury W celu głębszego poznania historii naturalnej Ziemi i prehistorycznych zwierząt stworzyliśmy „jurajską” ścieżkę edukacyjną. Znajdziecie w niej figury dinozaurów w naturalnych rozmiarach. O każdym dowiecie się interesujących informacji z ich życia. Poznacie prehistoryczne epoki. Dowiecie się jak i dlaczego wyginęły dinozaury. Zabawa w archeologa Odkopywanie skamieniałości Tyranozaura

Kraina Bajek, Baśni i Legend Świat przygody i czarodziejskich opowieści. Tutaj dzieci spotykają się z bohaterami swoich ulubionych bajek, baśni i legend. W tym zaczarowanym świecie przewodnik poprowadzi zajęcia w taki sposób, aby dzieci mogły wykazać się własną wiedzą na temat bajkowych postaci. Pragniemy aby dzieci odkryły na nowo polskie baśnie i legendy.

Osada Flinstonów Miasteczko Bedrock, a w nim spotkacie Freda, Wilme, Barneya, Betty. Każdy uczestnik wycieczki przejedzie się wozem Flinston-Express i zobaczy jak żyli i mieszkali jaskiniowcy

Miasteczko Kansas City Najstarsze i największe miasteczko westernowe w Polsce oferuje Wam moc niesamowitych wrażeń. Po wejściu do miasteczka przeniesiecie się do Ameryki z końca XIX wieku. W kłębach kurzu wzbitego przez końskie kopyta zobaczycie obraz Dzikiego Zachodu. Spotkacie dzielnego szeryfa Lucky Luke’a, braci Dalton z Mamuśką na czele. W samo południe zaprezentujemy zupełnie nowy Lucky Luke Show. A w nim zobaczycie niesamowite przygody, walkę dobra ze złem. Nie zabraknie pokazów z udziałem koni i kaskaderów.

Muzeum Indiańskie Zobaczycie tutaj wiele eksponatów wykonanych ręcznie przez współcześnie żyjących Indian z Kanady. Poznacie historię i życie szczepów dawnych amerykańskich Indian, a indiańska muzyka wprowadzi Was w nastrój i klimat Dzikiego Zachodu. Strzelnica Apacza Tu możecie sprawdzić swoje umiejętności w różnych konkurencjach strzeleckich. Zawody Farmerskie Kopalnia złota Poszukiwanie samorodków złota w kopalni z okresu Dzikiego Zachodu. Przejazd pociągiem Kansas City-Express Przejażdżka w zadaszonym wagonie po terenie PARKU

Powrót do Olsztyna, godz.18 00

Oczywiście można skorzystać z telefonu 89 534 24 14, wysłać zapytanie  za pomocą emaila: lub skorzystać z innych metod kontaktu.